top of page

Автоматизація збору інформації

Система автоматизованого збору інформації з приладів обліку та моніторингу стану обладнання присутня на всіх сучасних об’єктах. Вона, зазвичай, монтується безпосередньо перед завершенням будівництва та без неї неможливо уявити ефективну експлуатацію.

Якщо об’єкт вже побудований без автоматизації

Frame 1351-1.png

Можна піти зворотнім шляхом і скласти перелік систем, котрі маєте намір контролювати

Frame 1351.png

Далі додати список вже встановленого обладнання на об’єкті

Frame 1351-2.png

Використайте цю інформацію як снову для технічного завдання на реалізацію систем автоматизації.

Для цього у нас є два продукти

Group 1350.png
Суперечки з резидентами щодо коректності нарахувань за спожиті ресурси займають одну з перших сходинок серед питань, котрі вимушена вирішувати адміністрація.

Аналітика та облік спожитих ресурсів

Group 1349.png
Система моніторингу роботи обладнання є основою для прийняття швидких та ефективних рішень щодо експлуатації об’єкту.
 

Контроль роботи
обладнання

Мотивація замовника

На питання, чому систему автоматизації збору інформації необхідно зробити саме зараз – є безліч індивідуальних відповідей. Зазвичай, мотивація до змін є наслідком конкретної проблематики замовника на об’єкті.

Найбільш поширені причини ми розглянули нижче. Якщо серед описаних, Ви знайдете свої власні – Вам слід замислитися над початком формулювання технічного завдання на впровадження системи автоматизації збору інформації.

Навіщо система автоматизації збору інформації

arrow.png

Економія

Бажання оптимізувати витрати є однією з найбільш поширених відповідей. Оптимізація обслуговуючого персоналу та зниження витрат під час експлуатації обладнання є найрозповсюдженішою мотивацією наших клієнтів.

arrow.png

Боротьба із зловживаннями

На другому місці є боротьба із зловживаннями. Це стосується як співробітників, так і резидентів. Маніпулювання даними індивідуальних лічильників чи подання актів усунення неіснуючих несправностей обладнання – розповсюджена практика.

arrow.png

Попередження аварійних ситуацій

Краще дізнаватись про аварійні режими роботи обладнання за допомогою мережі сенсорів та заздалегідь, ніж боротися з наслідками аварій та оплачувати дороговартісний ремонт.

arrow.png

Гнучкість в прийнятті рішень

Маючи зворотній зв’язок від роботи систем та обладнання, Ви маєте можливість проводити технічне обслуговування в зручний для Вас час чи при виникненні перших ознак несправностей, а не доводити ситуацію з роботою обладнання до критичної межі.

arrow.png

Зниження витрат на енергоресурси

За рахунок оптимізації роботи всіх систем життєзабезпечення в наявності зворотного зв’язку від мережі сенсорів Ви знизите витрати на енергоресурси від 15 до 40 відсотків. До того ж, доручивши підтримку заданих параметрів автоматиці Ви позбавитесь людського чинника в прийнятті рішень.

arrow.png

Підвищення класу об’єкту нерухомості та вартості м2

Розкажіть своїм інвесторам чи резидентам про наявність на об’єкті інтелектуальних систем за допомогою яких Ви економите гроші та надаєте новий рівень сервісу! Це не залишиться поза увагою і стане ще одним аргументом обрати саме Ваш об’єкт для купівлі чи оренди.

Готові підключитися до DJIN?

Дізнайтеся більше про можливості системи

Group 1350.png
Аналітика та облік спожитих ресурсів
Дізнатися більше
Group 1349.png
Контроль роботи
обладнання
bottom of page