top of page

Спрощення ведення бухгалтерії

Вся інформація щодо фінансового стану підприємства під рукою. Тепер зі всією поточною роботою з нарахувань, виставлення рахунків та розподілення платежів може впоратися одна людина приділяючи цьому процесу мінімум часу.

BG 2.png

Все на одному екрані

Все що Вам необхідно знати та на що треба звернути увагу – всі ці параметри зібрані на одному екрані. Саме з нього починається день Ваших співробітників – більше жодна фінансова проблема не залишиться без уваги.

img 9.png

Баланс

Фінансовий стан підприємства змінюється в режимі онлайн. Ви можете з легкістю провести фільтрацію боржників за потрібними параметрами та подивитися всю історію нарахувань.

Робота з боржниками

Зробіть розтермінування боргу на строк до 6 місяців в 2 кліки. Наступні рахунки боржника будуть автоматично коригуватися на помісячну суму розстрочки.

Швидкі дії

Миттєвий перехід до розділів, які потребують уваги з головного екрану. Ви одразу бачите кількість проблемних клієнтів, контрактів та надходжень на рахунок без належних реквізитів для автоматичного зарахування.

BG 2.png

Автоматичне формування та відправка рахунків

Ще ніколи робота із рахунками не була такою легкою. Рутинні операції відбуваються автоматично та у фоновому режимі – Ви працюєте зі списком вже сформованих та відправлених рахунків з гарантією їх доставки на електрону пошту клієнта

img 10.png

Щомісячні рахунки

Система автоматичне сформує всі рахунки, згідно підписаних договорів та розішле їх Вашим клієнтом. Майте впевненість що всі рахунки будуть виставлені вчасно та що жоден не буде пропущений.

Контроль платежів

Список виставлених рахунків разом із необхідними фільтрами та статусами оплати завжди у Вас перед очима. Зберігайте повний контроль над ситуацією та миттєво дізнавайтесь, якщо не надійшла оплата згідно якогось рахунку у відведений час за допомогою розумних фільтрів.

Ручне виставлення рахунків

Ви можете виставляти рахунки на додаткові послуги просто обравши необхідний шаблон чи заповнивши призначення платежу та вартість вручну.

BG 2.png

Формування шаблонів типових документів

Сформувавши один чи декілька шаблонів для типових документів – застосовуйте їх безліч разів. Працюйте з різними формами договорів та рахунків на послуги для різних клієнтів.

img 11.png

Контракти

Достатньо один раз затвердити текст тіла контракту, щоб використовувати його у якості шаблону. Всі змінні дані, такі як ім’я та контактні дані будуть підтягуватися з бази даних автоматично. При створені нового контракту треба буде вказати лише строк дії та параметри розрахунку для регулярних платежів користувача.

Рахунки

Обирайте зручну та звичну форму рахунків, згідно прийнятій у Вашому бізнесі чи регіоні. Ваші клієнти не відчують візуальних змін та не відчуватимуть дискомфорт після переходу на автоматизовані інструменти бухгалтерії.

Додаткові послуги

Сформуйте окремий список швидкого доступу для найбільш поширених додаткових послуг та встановіть на них базові ціни. Це буде економити час Ваших співробітників кожен день при роботі з типовими задачами. І авжеж, ви зможете формувати рахунки за разові послуги не за шаблоном чи зробити знижку конкретному клієнту.

BG 2.png

Облік вхідних платежів

Мрія всіх бухгалтерів, щоб платежі автоматично розподілялись за виставленими рахунками тепер стала реальністю. Для цього Вам треба лише один раз привчити своїх клієнтів вказувати потрібні дані у призначенні платежу.

img 12.png

Відомості

Вам доступна як пряма інтеграція з банківським рахунком (за умови підтримки банком), так і імпорт виписок в ручному режимі. Звісно ж, ми радимо скористатися прямою інтеграцією так як тоді всі процеси відбуватимуться без участі людини )

Автоматичний розподіл

Кожен клієнт має свій унікальний ідентифікатор всередині системи. Це може бути номер паспорту, номер особового рахунку, або щось інше. Головне, щоб клієнт його вказував разом із номером рахунку при його оплаті.

Ручний розподіл платежів

Ми розуміємо, що не всіх клієнтів можна перевчити з першого разу ) Саме для таких випадків у Вас є інструмент ручного рознесення платежів.

BG 2.png

Прозорість нарахувань

Прозорість та довіра один до одного є запорукою побудови надійних відносин та відповідального ставлення до зобов’язань один перед одним в рамках підписаних контрактів. Ви вже маєте необхідні інструменти та даєте можливість клієнтам отримувати будь-яку бухгалтерську інформацію в рамках спільних відносин самостійно та миттєво.

img 13.png

Виписки

Бухгалтерська інформація в цілому, та інформація щодо виписок зокрема, є абсолютно відкритою. Ваші клієнти бачать ту саму інформацію у своєму мобільному застосунку, яку Ви бачите у своєму веб-інтерфейсі.

Історія платежів

Непорозуміння з приводу нарахувань та зарахувань коштів відійшли в минуле. Ваші клієнти мають можливість самостійно прослідкувати історію всіх нарахувань та їхніх платежів відповідно. Більше нема приводу звертатися за будь-якими роз’ясненнями, оскільки з процесу нарахувань та зарахувань коштів виключений людський чинник. 

Прозорість

Користувачі мають повний доступ до всієї пов’язаної з ними інформації. Система зберігає всі нові події та послідовні зміни загального балансу рахунку клієнта від початку його створення. Включно із віртуальними балансами клієнта по окремим договорам чи об’єктам нерухомості. Єдине інформаційне поле забезпечує стабільність Ваших взаємовідносин сьогодні та закладає фундамент на успішне їх продовження у майбутньому.

Дізнайтеся більше про можливості системи

img 4.png
Цифровізація обміну інформацією
img 15.png
Зниження адміністративних витрат

Готові підключитися до DJIN?

bottom of page